Popis penzionu

Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází na náměstí v malé podhorské vesničce Branná. Má vlastní dvůr pro parkování a je pohodlně přístupný i v zimě.

Vybavení a služby

Penzion se nachází v rekreační oblasti Hrubého Jeseníku na náměstí v Branné. Sousedí s Wellness relax centrum Kolštejn. Má vlastní parkování a je pohodlně přístupný. Dům je po celkové rekonstrukci.

V současné době nabízíme jeden 3 lůžkový a jeden 4 lůžkový pokoj, každý s vlastním sociálním zařízením.

K dispozici je samostatná vybavená kuchyně. Interiér je v selském stylu a nabízí kvalitní čisté prostředí.

Ve vybavení pokojů převažuje dřevěný interiér. Pokoje mají masivní trámové stropy, dřevěné podlahy a sociální zařízení vytápěné ústředním i podlahovým topením. Samozřejmostí je zázemí k individuálnímu stravování, čistota, teplo a dostatek teplé vody.

Celé přízemí je bez koberců vhodné i pro alergiky. V zadveří je lyžárna. K posezení slouží sklepní bar. Na dvoře je možnost opékaní a grilování. V dohlednu je také sjezdovka se sedačkovou lanovkou s připravovaným letním využitím. V těsné blízkosti je restaurace s možností stravování.

Rekreace a služby v okolí

Vyžití v obci:

zámek, restaurace, obchod, hřiště (v těsné blízkosti), naučná stezka, značené cyklotrasy, koupaliště, v zimě lyžařský vlek s osvětlením (400m). Nová sedačková lanovka, umělé zasněžování.

Výlety do okolí:

sedačková lanovka – Šerák a horské minikáry (4km), Jeseník – lázně, Bazén, rozhledna, mechová jezírka, jeskyně, koliba, rybolov, Velké Losiny – zámek, muzeum, termální koupaliště, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, horský hotel Paprsek. Vše do 20km.